Nowości
  Kategorie
  Kupuj na Raty  Sprzedaję na Allegro
  Zobacz moje aukcje na Allegro

  Znajdziesz nasz na OLX


  Znajdziesz nas na Ceneo

  Informacje
  Szybki kontakt
  dronyPRO.pl
  Warszawa, Bemowo

  E-mail  dronyPRO@gmail.com
   tel. +48 690 539 187
    www.dronyPRO.pl


   Polecamy

   DJI GOGGLES

   2 381,59 zł

   Producent: DJI
   Kod: DJI GOGGLES
   Wysyłka:3 dni
   Waga:1.50 kg
   Sprawdź koszty wysyłki

   Koszty dostawy tego produktu

   Ilość:sztuka

   Gogle zostały wyprodukowane z myślą o lotach FPV dronami marki DJI. Gogle łączą sobie obraz wysokiej rozdzielczości, dalekiego zasięgu transmisji niskiego opóźnienia oraz zdalnej kontroli nad robionymi zdjęciami oraz filmowanym materiałem wideo. Dzięki inteligentnym trybom lotu jak ActiveTrack, TapFly, TerreinFollow, Cinematic Mode oraz Tripode Mode latanie nabiera nowego wymiaru.

   Gogle DJI wyświetlają obraz w 1080p/30fps na bliższych odległościach bez zakłóceń lub 720p/60fps przy dalszych odległościach lub obarczonymi zakłóceniami (podgląd w Mavic Pro 720p/60fps, nagrywanie 720p/120fps) zachowując opóźnienie na poziomie110 ms.

   Wbudowane anteny zapewniają pokrycie sygnału w promieniu 360° dzięki czemu możliwy jest podgląd obrazu nawet gdy dron znajduje się za plecami.

   Gogle posiadają dwa ekrany 1920x1080 co daje dwukrotnie większą ilość pikseli, niż standardowe gogle z jednym ekranem 2K. Zapewniają również ciągłość nieprzerwanej pracy przez sześć godzin.

   Przez poruszanie głową można kontrolować ruch drona lewo/prawo oraz kamery góra/dół a także za pomocą drążków w nadajniku RC. Natomiast w trybie Head Tracking tylko gimbal będzie reagował na ruch głową.

   Touchpad lub przycisk 5D w nadajniku RC Mavica Pro pozwala na dostęp do inteligentnych funkcji drona.

   W nowym trybie lotu autonomicznego Fixed Wing, dron nie obraca się w prawo lub w lewo lecz zamiast tego wykonuje lot do przodu z zachowaniem ruchu typowego dla samolotu. Przewidywana trajektoria lotu wyświetlana jest w trybie AR, co ułatwia lot w trybie Fixed Wing.

   Regulowana opaska na głowę rozkłada równo ciężar gogli, dzięki czemu sprzęt jest wygodny w użytkowaniu nawet przez kilka godzin. Osoby noszące okulary mogą zakładać je bez przeszkód a moduł z ekranem może być podniesiony lub całkowicie odłączony w celu wygodnego transportu.

   PORTY:

   Wejście Micro USB - umożliwia podłączenie kompatybilnych urządzeń z serii Phantom 4 lub Inspire 2 aby móc korzystać z funkcji Head Tracking oraz jest wykorzystywany do aktualizacji oprogramowania. 

   Karta Micro SD - umożliwia ściągnięcie materiałów z drona w celu zrobienia kopii bezpieczeństwa lub przejrzenia zarchiwizowanego materiału wykonanego przy użyciu dronów marki DJI w rozdzielczości do 1080p/60fps

   Wejście HDMI - wyświetla podgląd z kamery w dronach z serii Phantom 4 lub Inspire 2 a także umożliwia oglądanie filmów i granie w gry.

   Audio - wejście jack pozwala na odsłuch dźwięku w filmach odtwrzanych przez port HDMI.

   W zestawie:

   • Gogle DJI z opaską
   • Kabel Micro USB
   • Kabel HDMI
   • Klips do kabla
   • Ściereczka czyszcząca
   • Ładowarka

   Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

   Napisz recenzję
   Koszyk
   ...jest pusty

   Producent

   Inne produkty

   Powiadomienia

   DJI GOGGLES

   Polecamy
   Newsletter
   e-Płatności
   Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

   Znajdziesz nas:


   Kupuj na Raty